Jestem dietetykiem i promotorem zdrowia. Od dwudziestu lat specjalizuję się w likwidacji stanów zapalnych organizmu wynikających z reakcji alergicznych. Na bazie wieloletniego doświadczenia opracowałam program „Sześciu kroków wyjścia z alergii”, który likwiduje objawy alergii.

Program” Sześciu kroków wyjścia z alergii” ma charakter interdyscyplinarny. Łączy zalecenia żywieniowe z innymi moimi autorskimi zaleceniami dotyczącymi pracy z emocjami oraz likwidacją reakcji pseudoalergicznych. Program "Sześć kroków wyjścia z alergii" pomaga pacjentom w elimanacji  uciążliwie objawy ze strony układu oddechowego, takie jak: astma, pyłkowica, zapalenie zatok. Eliminuje zmiany skórne w AZS. Poprawia m.in.  stan psychiczny pacjentów. Napisałam także poradnik „Pokonaj alergię”, uznany wśród dietetyków i wykładowców uczelni medycznych, a także poradniki „Co mi dolega” oraz „Ugotuj sobie zdrowie”.

Teraz przyszedł czas bym swoim doświadczeniem podzieliła się z Tobą!

Przez lata zmagałam się z ciągłymi anginami. Okazało się, że były one efektem rozwijającej się alergii. 

W moim przypadku dotyczyło to metali i roztoczy. Byłam osłabiona, cierpiałam na anemię oraz łysienie plackowate. Do tego dochodziły rozchwiane hormony, problemy z tarczycą i w konsekwencji trudności z zajściem w ciążę. Lekarze twierdzili, że to jest taka moja "uroda" proponując jedynie leczenie farmakologiczne.

Byłam tym bardzo zmęczona i zdecydowałam się na głodówkę. Po 17 dniach głodówki udało mi się zajść w ciążę. Byłam szczęśliwa, ale nie zdawałam sobie sprawy, że moje dolegliwości nie są obojętne dla dziecka.
Dziś już wiem, że poczęcie dziecka nie stanowi problemu. Głodówka, zioła, symulacja hormonalna, in vitro…. wiele terapii może pomóc.
Problemem jest, aby dziecko urodziło się zdrowe. Świadomość tę miałam starając się o drugie dziecko. Poczęło się bez problemów i urodziło się zdrowe.

Co zyskują osoby decydujące się na moją terapię?

Przede wszystkim uzyskują dostęp do sprawdzonej i popartej dwudziestoletnim  doświadczeniem wiedzy.

Potwierdzeniem moich umiejętności i kwalifikacji są pacjenci, którzy przyjeżdżają do mojego gabinetu z całej Polski. Przemierzają setki kilometrów, gdyż moja terapia jest dla nich ostatnią deską ratunku.

Wszystkie dotychczasowe terapie zawiodły powodując u nich nawrót choroby. Do wizyty w moim gabinecie przekonały ich moje dotychczasowe publikacje oraz opinie innych, wyleczonych już pacjentów.

Moi pacjenci mają zaufanie do mojej wiedzy i umiejętności, jak również stosowanych metod leczenia, które swój początek mają w poszukiwaniu przyczyn schorzenia, a nie w leczeniu objawowym.

Takie podejście do terapii skutkuje obniżeniem kosztów wizyt lekarskich oraz kosztów stosowanych leków.

O żywieniu, słów kilka

Żywienie ma ogromne znaczenie w leczeniu człowieka. 80% chorób ma podłoże dietozależne. 

Gdy zdobywałam kwalifikacje dietetyka, nawet nie wyobrażałam sobie, że poprzez odpowiednio dobrane zalecenia żywieniowe można leczyć tak wiele chorób. 

Dzisiaj wiem, ze można leczyć pożywieniem cytując słowa prof. dr hab.n.m Jerzego Sochy, który mówi, iż:

” Postępowanie dietetyczne jest najskuteczniejszym i najtańszym, a często głównym sposobem leczenia i zapobiegania wielu schorzeniom – od wad wrodzonych po choroby cywilizacyjne”.