Jestem dietetykiem i promotorem zdrowia. Od kilkunastu lat specjalizuję się w likwidacji stanów zapalnych organizmu wynikających z reakcji alergicznych. Na bazie wieloletniego doświadczenia opracowałam program „Sześciu kroków wyjścia z alergii”, który zatrzymuje marsz alergiczny.
Program ”Sześciu kroków wyjścia z alergii” powstał przez połączenie zaleceń diety rotacyjnej, zaleceń dotyczących reakcji krzyżowych z moimi autorskimi zaleceniami. Przez lata swoim doświadczeniem dzieliłam się na licznych konferencjach, w wywiadach prasowych oraz telewizyjnych. Napisałam także poradnik „Pokonaj alergię”, uznany wśród dietetyków i wykładowców uczelni medycznych, a także poradniki „Co mi dolega” oraz „Ugotuj sobie zdrowie”.
Teraz przyszedł czas bym swoim doświadczeniem podzieliła się z Tobą!
Przez lata zmagałam się z ciągłymi anginami, których konsekwencjami było leczenie antybiotykami i liczne nietolerancje.
W moim przypadku dotyczyło to metali i roztoczy. Byłam osłabiona, cierpiałam na anemię oraz łysienie plackowate. Do tego dochodziły rozchwiane hormony, problemy z tarczycą i w konsekwencji trudności z zajściem w ciążę. Lekarze twierdzili, że tak musi być proponując mi jedynie leczenie farmakologiczne.
Byłam tym bardzo zmęczona i zdecydowałam się na głodówkę. Po 17 dniach głodówki udało mi się zajść w ciążę. Byłam szczęśliwa, ale nie zdawałam sobie sprawy, że moje dolegliwości nie są obojętne dla dziecka.
Dziś już wiem, że poczęcie dziecka nie stanowi problemu. Głodówka, zioła, symulacja hormonalna, in vitro…. wiele terapii może pomóc.
Problemem jest, aby dziecko urodziło się zdrowe. Świadomość tę miałam starając się o drugie dziecko. Poczęło się bez problemów i urodziło się zdrowe.

Co zyskują osoby decydujące się na moją terapię?

Przede wszystkim uzyskują dostęp do sprawdzonej i popartej ogromnym doświadczeniem wiedzy.

Potwierdzeniem moich umiejętności i kwalifikacji są pacjenci, którzy przyjeżdżają do mojego gabinetu z całej Polski. Przemierzają setki kilometrów, gdyż moja terapia jest dla nich ostatnią deską ratunku.

Wszystkie dotychczasowe terapie zawiodły powodując u nich nawrót choroby. Do wizyty w moim gabinecie przekonały ich moje dotychczasowe publikacje oraz opinie innych, wyleczonych już pacjentów.

Moi pacjenci mają zaufanie do mojej wiedzy i umiejętności, jak również stosowanych metod leczenia, które swój początek mają w poszukiwaniu przyczyn schorzenia, a nie w leczeniu objawowym.

Takie podejście do terapii skutkuje obniżeniem kosztów wizyt lekarskich oraz kosztów stosowanych leków.

O żywieniu, słów kilka

Nauka o żywieniu, to nauka o tym jak funkcjonuje organizmom człowieka.
Gdy zdobywałam kwalifikacje dietetyka, miałam wrażenie, ze żywienie człowieka, to tylko matematyka. Wszystko powinno być zbilansowane. Bez równowagi można nabyć się nadwagi lub stać się skrajnie wychudzonym.
Dzisiaj wiem, ze można leczyć pożywieniem cytując słowa prof. dr hab.n.m Jerzego Sochy, który mówi, iż:
”Żywienie decyduje o rozwoju psychosomatycznym, a tym samym o jakości życia. Często dieta jest jedynym lekiem ratującym życie. O działaniu leczniczym diety decyduje nie tylko eliminacja czy suplementacja określonego składnika, ale także jej skład, który powoduje uwalnianie wielu mediatorów regulujących podstawowe funkcje organizmu. Postępowanie dietetyczne jest najskuteczniejszym i najtańszym, a często głównym sposobem leczenia i zapobiegania wielu schorzeniom – od wad wrodzonych po choroby cywilizacyjne”.